aGuard

wideo monitoring.

System aGUARD to pakiet usług stanowiący alternatywę dla tradycyjnych form ochrony obiektu. Rozwój usług teleinformatycznych umożliwia prowadzenie skutecznego nadzoru wideo instalowanych lokalnie systemów kamer. Oprogramowanie wykorzystywane na potrzeby usługi aGUARD, zapewnia identyfikację zaistniałych zagrożeń chronionego obiektu z wykorzystaniem zaawansowanej analityki obrazu oraz daje możliwość wykonywania zdalnych wideo obchodów. Dzięki szybkiej i precyzyjnej weryfikacji zagrożenia operator CMA altest optymalizuje działania grup interwencyjnych, co znacznie przekłada się na skuteczność ochrony.

Częstą bolączką systemów monitoringu jest duża ilość fałszywych alarmów, która sprawia, że ochrona obiektów może być mniej efektywna i droższa. Zdarza się, że wykryte zdarzenie przez nawet najlepiej skonfigurowany system zabezpieczeń  jest zbędnym alarmem.

Dzięki natychmiastowemu uzyskaniu informacji o przyczynie powstania alarmu, pracownik CMA ma możliwość optymalizacji działań patrolu interwencyjnego oraz zawiadomienia odpowiednich służb tj. policja, straż pożarna czy pogotowie ratunkowe.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA UMOŻLIWIAJĄCA ZASTĄPIENIE CZYNNIKA LUDZKIEGO ORAZ OPTYMALIZACJĘ KOSZTÓW OCHRONY

aGUARD

KORZYŚCI SYSTEMU WIDEO MONITORINGU aGUARD

+ WERYFIKACJA osób oraz pojazdów na terenie obiektu,
+ IDENTYFIKACJA fałszywych alarmów,
+ INTELIGENTNA analityka obrazu z kamer.
+ PREALARMY – analiza przyczyny powstania alarmu,
+ SZYBKA interwencja dostosowana do zdarzenia,
+ OGRANICZENIE nieuzasadnionych podjazdów GI,
+ ZDALNY dostęp do obrazu z kamer,
+ MINIMALIZACJA KOSZTÓW ochrony fizycznej,

KORZYŚCI WIDEO OBCHODÓW aGUARD

+ OKREŚLONY harmonogram sprawdzenia obiektu,
+ DOKŁADNE weryfikowanie obrazu z każdej kamery osobno,
+ PODEJMOWANIE działań prewencyjnych, gdy dojdzie np. do niepożądanego zdarzenia,
+ DYSKRECJA wykonywanych czynności sprawdzających wewnątrz oraz na zewnątrz obiektu,
+ ARCHIWIZACJA nagrań z wykonanych czynności.

ZDALNE ŁĄCZENIE SIĘ OPERATORA CMA ALTEST Z SYSTEMEM KAMER W CELU SPRAWDZENIA OBIEKTU POPRZEZ OBSERWACJĘ OBRAZU Z KAMER

WIDEO OBCHÓD

Wideo obchód umożliwia wykonanie zdalnego sprawdzenia obiektu przez pracownika CMA altest znacznie częściej niż w przypadku korzystania z tradycyjnej formy ochrony. Nadzór wideo w postaci zdalnego obchodu w połączeniu z analityką obrazu oznacza zwiększenia skuteczności ochrony.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA W PRAKTYCE

Technologie z zaawansowanymi funkcjami AI są już dostępne w urządzeniach do nadzoru wizyjnego. Do wyboru mamy rejestratory oraz kamery działające w technologii IP. W przypadku TurboHD oferowane są rejestratory posiadające wbudowaną analitykę. Dzięki temu sztuczną inteligencję możemy bardzo łatwo wdrożyć nawet w już istniejących systemach, wystarczy rejestrator z funkcjami AI, by cieszyć się najnowszą funkcjonalnością!

IDENTYFIKACJA ZAGROŻEŃ W PRZESTRZENI FIRMOWEJ

Wyobraź sobie teraz na nowo swój system ochrony obwodowej uzbrojony w technologię AI. Monitoring wideo zadziała, gdy intruz spróbuje się zakraść na Twój teren. W tym samym czasie CMA altest będzie mieć podgląd obrazu wideo w czasie rzeczywistym. Dzięki tak zweryfikowanemu alarmowi mamy możliwość podjęcia natychmiastowych działań.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Wyślij nam e-mail, aby omówić Twój projekt.

Przy realizacji projektów kluczowe są terminowość i solidność wykonania. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, który wywiązuje się z umów i z którym spokojnie zrealizujesz swoją inwestycję.

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji można znaleźć w