Szukasz pracy? Z nami się uda! Zaplanuj karierę z altest już dziś!

kariera.

pracuj i rozwijaj się z nami.

Nasza kultura to współpraca i myślenie przyszłościowe. altest jest nowoczesną firmą, oferującą przyszłościowe, innowacyjne rozwiązania dla klientów. Nasi klienci, duże rozpoznawalne marki, przychodzą do nas ze złożonymi problemami, a my podpowiadamy rozwiązania, które są inteligentne, dobrze dopasowane do potrzeb, a często też przełomowe. Pracując z nami staniesz się częścią zespołu wprowadzającego innowacje w zakresie rozwiązań biznesowych, technologicznych i cyfrowych.

Duch zespołowy oraz podejście partnerskie stanowią istotną część naszej tożsamości. W firmie staramy się być nie tylko współpracownikami, ale też kolegami.

Nasze służbowe sprawy są ważne, ale zawsze staramy sie znaleźć miejsce na rozwijanie pasji i dobrą zabawę. Lubimy spędzać wspólnie czas nie tylko w pracy. Wydarzenia sportowe i imprezy okolicznościowe, które organizujemy dla naszych ludzi, pomagają w budowaniu naszych relacji i wzmacnianiu ducha zespołowego.

Zapraszamy do zespołu.

Poniżej aktualne oferty pracy.

Miejsce pracy: LUBLIN

Monter/Serwisant elektronicznych systemów alarmowych

CV prosimy przesyłać na adres:

etechnologie@altest.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Opis stanowiska:

+ montaż instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych, w szczególności instalacji elektronicznych systemów alarmowych (SSWN, STVD, SKD, SAP),
+ serwisowanie oraz konserwacje elektronicznych systemów alarmowych (SSWN, STVD, SKD, SAP),
+ diagnozowanie oraz usuwanie uszkodzeń i awarii,
+ instalacja i aktualizacja oprogramowania,
+ sporządzanie protokołów z wykonywanych prac,
+ dbanie o dobre imię i wizerunek firmy.

Wymagania:

+ wykształcenie minimum średnie techniczne,
+ mile widziane uprawnienia SEP do 1kV,
+ dużym atutem będzie wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego,
+ prawo jazdy kat. B,
+ komunikatywność, rzetelność, dokładność, zaangażowanie,
+ zdolność pracy pod presją czasu, konsekwencja w działaniu,
+ chętnie podejmiemy współpracę z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą.

Oferujemy:

+ możliwość przyuczenia do pracy,
+ pełne wsparcie techniczne i merytoryczne,
+ atrakcyjne wynagrodzenie,
+ szkolenia,
+ stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
+ pracę w młodym, dynamicznym zespole.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Wyślij nam e-mail dołączając CV.

Przy realizacji projektów kluczowe są terminowość i solidność wykonania. Jesteśmy godnym zaufania partnerem, który wywiązuje się z umów i z którym spokojnie zrealizujesz swoją inwestycję.