bezpieczny

DOM

Kiedy warto przemyśleć zabezpieczenia naszego domu?

Jak się czujesz, wychodząc do pracy lub wyjeżdżając na wakacje? Czy często sprawdzasz, czy dobrze zamknąłeś drzwi? Jeżeli jesteś właścicielem firmy, czy wracając do domu masz pewność, że Twoja firma jest dobrze zabezpieczona? To, że odwiedziłeś naszą stronę oznacza, że jesteś świadomy zagrożeń i zastanawiasz się jak zabezpieczyć się przed nimi.

Posiadanie systemu ochrony mienia, działa na ludzi uspokajająco, co zwiększa ich komfort życia i wpływa pozytywnie na ich zdrowie. Statystyki pokazują, że coraz więcej osób decyduje się zadbać o swoje bezpieczeństwo korzystając z nowoczesnych systemów zabezpieczeń. Stosujemy w naszej firmie wyłącznie najnowsze technologie w zakresie instalowanych systemów alarmowych, monitoringu oraz kompleksowej ochrony.

Bezpłatnie zaprojektujemy dla Ciebie system alarmowy, wykonamy instalację i podłączymy ją do Centrum Monitorowania Alarmów CMA ALTEST

JAK DZIAŁA CAŁODOBOWY MONITORING ALTEST?

W przypadku włamania, napadu, pożaru lub usterki technicznej, system alarmowy automatycznie wysyła sygnał o zagrożeniu do Centrum Monitorowania Alarmów CMA Altest.

Natychmiast po otrzymaniu informacji wysyłamy grupę interwencyjną, znajdującą się najbliżej miejsca zdarzenia oraz informujemy właściciela obiektu.

Powiadamiamy policję, straż pożarną lub pogotowie w zależności od zaistniałego zagrożenia.

Monitoring on-line - możesz zawsze i wszędzie sprawdzić, co się dzieje z Twoim domem lub firmą oraz uzyskać stały dostęp do bieżących informacji o:

  • stanie obiektu (rozbrojony/uzbrojony)
  • historii zdarzeń (alarmy/usterki)
  • wykazie poleceń – możesz zmienić dane osób do wprowadzania zmian, zagłosić usterkę, zamówić serwis, sprawdzić swoje płatności.

Zapewniamy monitoring obiektów z wykorzystaniem łączy telefonicznych, radiowych w zastrzeżonym paśmie i technologii GPRS.

SKUTECZNE OCHRONA I WSPARCIE GRUP INTERWENCYJNYCH

Duża ilość patroli zapewnia szybką i skuteczną interwencję skracając do minimum czas reakcji na zaistniałe zagrożenie.

Grupa interwencyjna działająca w formie uzbrojonej formacji ochronnej SUFO przybędzie na miejsce i podejmie niezbędne działania w celu zabezpieczenia Twojego mienia przed powstaniem ewentualnych strat.

Weźmie czynny udział w akcji służb ratowniczych i zajmie się ochroną mienia do czasu Twojego przybycia.

Posiadamy innowacyjny system zarządzania załogami grup interwencyjnych.

Automatyzacja procesu wymiany informacji między CMA Altest, a grupą interwencyjną zapewnia szybką i skuteczną interwencję, pozwala na wyznaczenie najkrótszej trasy dojazdu do zagrożonego obiektu oraz zapewnia natychmiastowe uzyskanie informacji zwrotnej od patrolu po rozpoznaniu sytuacji.

Czy masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Infolinia: 81 743 77 77

Email: kontakt@altest.pl