bezpieczny

BANK

Altest – Najwyższa klasa zabezpieczeń dla instytucji finansowych

Czy szukacie Państwo najwyższej klasy zabezpieczeń, które pomogą budować dobre imię banku oraz zaufanie klientów? Zajmujemy się systemami zabezpieczeń od 1987 roku i współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi w całej Polsce. Zapewniamy najwyższej klasy technologie, nowoczesne centrum monitoringuinnowacyjne systemy dedykowane, które zagwarantują bezpieczeństwo mienia, klientów oraz pracowników Państwa banku.

Najnowsze technologie

Stosujemy technologie dla budynków o najwyższym priorytecie bezpieczeństwa, planujemy z wyprzedzeniem i aktualizujemy zabezpieczenia. Nie pozostawiamy luk w naszych systemach.

Centrum monitoringu

To całodobowe centrum obsługi, do którego trafiają wszystkie dane z monitorowanych systemów bezpieczeństwa, oraz informacje od klientów. To tutaj nasi licencjonowani pracownicy podejmują błyskawiczne decyzje i działają według ściśle określonych procedur. Centrum jest także zintegrowane z wewnętrznymi systemami banku, dzięki czemu możemy szybko reagować na wszystkie sygnały z Państwa oddziałów.

Systemy dedykowane

Stworzymy innowacyjne oprogramowanie dostosowane do Państwa banku. Podchodzimy do projektowania systemów indywidualnie, nieszablonowo i z pomysłem, aby opracować system dopasowany do konkretnego przypadku.

RÓŻNE OPCJE I ROZWIĄZANIA

Opracowujemy koncepcje bezpieczeństwa dla banków, prezentując przy tym różne alternatywy oraz płynące z nich korzyści. Będą mogli Państwo wybrać rozwiązania najbardziej optymalne dla Państwa banku.

Własne działy

Mamy własnych ekspertów, projektantów, instalatorów i serwisantów, posiadających wymagane licencje, uprawnienia, certyfikaty. Za każdy element w naszych realizacjach odpowiadamy osobiście.

Poufność informacji

Z uwagi na fakt, iż prace nad zabezpieczeniami odbywają się tylko wewnątrz Altestu, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo danych banku. Dysponujemy kancelarią tajną, a nasi pracownicy posiadają poświadczenia bezpieczeństwa osobowego do klauzuli tajne i poufne.

Altest sukcesywnie rozszerza obszar swoich działań.
Jeśli chcesz zlecić nam zrealizowanie projektu, to
skontaktuj się z nami

INSTYTUCJE FINANSOWE, KTÓRE NAM ZAUFAŁY:

Czy masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Infolinia: 81 743 77 77

Email: kontakt@altest.pl