systemy

BEZPIECZEŃSTWA

1989R.

Od początku działalności firmy zajmujemy się szeroko pojętą techniczną i fizyczną ochroną mienia i osób. Tworzymy zaawansowane systemy alarmowe zintegrowane z własnym centrum monitorowania alarmów. Wprowadziliśmy pierwszy w Polsce system komputerowego zarządzania grupami interwencyjnymi.

Kolejne lata przyniosły dynamiczny rozwój. Dzięki kreatywności i zdobytemu doświadczeniu stworzyliśmy rozwiązania, które wykraczają poza ramy branży ochrony, a wkraczają w dziedzinę inteligentnego zarządzania obiektami.

ALTEST

Działamy w oparciu o koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz zezwolenia Państwowej Agencji Atomistyki.

Jesteśmy członkiem i założycielem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów, Projektantów i Instalatorów Systemów Alarmowych "POLALARM", Polskiej Izby Gospodarczej Firm Fizycznej i Technicznej Ochrony Mienia.

W branży zabezpieczeń funkcjonujemy od ponad 28 lat. Przez ten okres stworzyliśmy trwałe fundamenty działalności w postaci profesjonalnej kadry, bazy lokalowej, transportowej oraz zaplecza technicznego. Zaufało nam już ponad 7000 klientów zawierając stałe umowy o ochronę swojego mienia.

AKTUALNIE

Współczesne budynki wymagają zaawansowanych systemów bezpieczeństwa i zarządzania. Projektowanie, wdrażanie oraz serwis takich systemów to nasza codzienność. Nasze najnowsze rozwiązania wykorzystują smartphone, zastępując klucze, karty dostępu, informują jak poruszać się w budynku, uruchamiają oświetlenie, sterują komfortem pomieszczeń itp. Dostarczamy inteligentne rozwiązania wspierające bezpieczeństwo dużych korporacji, firm i instytucji oraz klientów indywidualnych. Nasze rozwiązania usprawniają funkcjonowanie i wzmacniają wizerunek nowoczesnej firmy.
Wykorzystując najnowsze zdobycze technologii, jesteśmy zawsze o krok przed Twoimi potrzebami.

Zapraszamy do współpracy

ZAUFALI NAM: